Catalog (download, english)
| Number of pixels | 1280 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 6 mm |
Properties
$0/pcs.
Price Options
$0/pcs.
| Number of pixels | 1280 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
$0/pcs.
Price Options
$0/pcs.
| Number of pixels | 1280 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 15 mm |
Properties
$0/pcs.
Price Options
$0/pcs.
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 6 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 15 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 110 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 110 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 110 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 16 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 110 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 25 mm |
Properties
| Number of pixels | 2048 x 1536 |
| Frame rate | 90 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 2048 x 1536 |
| Frame rate | 90 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 2048 x 1536 |
| Frame rate | 90 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 16 mm |
Properties
| Number of pixels | 2048 x 1536 |
| Frame rate | 90 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 25 mm |
Properties
| Number of pixels | 2368 x 1760 |
| Frame rate | 30 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 2368 x 1760 |
| Frame rate | 30 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 2368 x 1760 |
| Frame rate | 30 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 16 mm |
Properties
| Number of pixels | 2368 x 1760 |
| Frame rate | 30 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 25 mm |
Properties

