Catalog (download, english)
| Focal length | 4 |
| F-number | 2.0 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 75 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 75 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 55 |
| F-number | 4.5 |
| Optical format | 67 mm |
| Resolution | 150MP |
| Lens mount | M72 |
Properties
| Focal length | 85 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 62 mm |
| Resolution | / |
| Lens mount | M72 |
Properties
| Focal length | 75 |
| F-number | 2 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 12 - 36 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 20 |
| F-number | 4.5 |
| Optical format | 30 mm |
| Resolution | 2K / 4K Line Scan camera |
| Lens mount | M42 |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 29 mm |
| Resolution | 2K / 4K Line Scan camera |
| Lens mount | M42 |
Properties
| Focal length | 28 |
| F-number | 4 |
| Optical format | 30 mm |
| Resolution | 2K / 4K Line Scan camera |
| Lens mount | M42 |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 42 mm |
| Resolution | 2K / 4K Line Scan camera |
| Lens mount | M42 |
Properties
| Focal length | 40 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 37 mm |
| Resolution | 2K / 4K Line Scan camera |
| Lens mount | M42 |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 4 |
| Optical format | 37 mm |
| Resolution | 2K / 4K Line Scan camera |
| Lens mount | M42 |
Properties
| Focal length | 55 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 28.2 mm |
| Resolution | 2K / 4K Line Scan camera |
| Lens mount | M42 |
Properties
| Focal length | 3.5 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties

