Catalog (download, english)
| Focal length | 3.37 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/2" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties
| Focal length | 6 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties
| Focal length | 8 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties
| Focal length | 8 |
| F-number | 5.6 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties
| Focal length | 12 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties
| Focal length | 12 |
| F-number | 5.6 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 5.6 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 5.6 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | M12 |
Properties

