Catalog (download, english)
| Number of pixels | 704 x 540 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Color |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 704 x 540 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Color |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 704 x 540 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Mono |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 6 mm |
Properties
| Number of pixels | 704 x 540 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Mono |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 704 x 540 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Mono |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Color |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Color |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Color |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 15 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Mono |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 6 mm |
Properties
| Number of pixels | 1408 x 1024 |
| Frame rate | 60 fps |
| Color | Mono |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties

