Catalog (download, english)
| Category | Power I/O |
| Type | Board level IO |
| Description | DF50 terminal IO cable, DF50-4P to Open |
| Length | 0.15 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | Board level IO |
| Description | DF50 terminal IO cable, DF50-4P to Open |
| Length | 2 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | Board level IO |
| Description | 6pin IO cable, DP254A2*3 to open |
| Length | 0.15 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | Board level IO |
| Description | 6pin IO cable, DP254A2*3 to open |
| Length | 2 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | Board level IO |
| Description | IO cable,Open to SH4 |
| Length | 0.15 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | Board level IO |
| Description | IO cable,Open to SH4 |
| Length | 2 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | QSFP28 Fiber Optic Patch s |
| Description | QSFP28 Fiber Optic Patch, MPO interface, static |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | QSFP28 Fiber Optic Patch s |
| Description | QSFP28 Fiber Optic Patch, MPO interface, static |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | QSFP28 Fiber Optic Patch s |
| Description | QSFP28 Fiber Optic Patch, MPO interface, static |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | QSFP28 Optical Module |
| Description | QSFP28 optical module |
| Length | NA |
Properties
| Category | Data |
| Type | 10GigE Fiber |
| Description | 2LC to 2LC |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | 10GigE |
| Description | RJ45 to RJ45, CAT6 |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | 10GigE |
| Description | RJ45 to RJ45, CAT6 |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | 10GigE |
| Description | RJ45 to RJ45, CAT6 |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | 10GigE |
| Description | RJ45 to RJ45,CAT6 |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | 10GigE |
| Description | RJ45 to RJ45, CAT6 |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | 10GigE |
| Description | RJ45 to RJ45, CAT6 |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | 10GigE SFP+ module |
| Description | SFP+ module, TX850nm/10G, RX850nm/10G, multi-mode, 2LC |
| Length | NA |
Properties

