Catalog (download, english)
| Number of pixels | 720 x 540 |
| Frame rate | 125 fps |
| Image sensor | IMX297 1/2.9" |
| Color | Color |
| Data interface | GigE |
Properties
| Number of pixels | 720 x 540 |
| Frame rate | 125 fps |
| Image sensor | IMX297 1/2.9" |
| Color | Mono |
| Data interface | GigE |
Properties
| Number of pixels | 1280 x 1024 |
| Frame rate | 201 fps |
| Image sensor | 1/2" |
| Color | Color |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 1280 x 1024 |
| Frame rate | 201 fps |
| Image sensor | 1/2" |
| Color | Color |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 1280 x 1024 |
| Frame rate | 201 fps |
| Image sensor | 1/2" |
| Color | Mono |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 1280 x 1024 |
| Frame rate | 201 fps |
| Image sensor | 1/2" |
| Color | Mono |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 1280 x 1024 |
| Frame rate | 201 fps |
| Image sensor | 1/2" |
| Color | Mono |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 1440 x 1080 |
| Frame rate | 65 fps |
| Image sensor | IMX296 1/2.9" |
| Color | Color |
| Data interface | GigE |
Properties
| Number of pixels | 1440 x 1080 |
| Frame rate | 65 fps |
| Image sensor | IMX296 1/2.9" |
| Color | Mono |
| Data interface | GigE |
Properties
| Number of pixels | 2448 x 2048 |
| Frame rate | 60 fps |
| Image sensor | IMX264 2/3" |
| Color | Color |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 30 fps |
| Image sensor | IMX178 1/1.8" |
| Color | Color |
| Data interface | GigE |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 30 fps |
| Image sensor | IMX178 1/1.8" |
| Color | Mono |
| Data interface | GigE |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 29 fps |
| Image sensor | IMX178 1/1.8" |
| Color | Color |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 29 fps |
| Image sensor | IMX178 1/1.8" |
| Color | Color |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 29 fps |
| Image sensor | IMX178 1/1.8" |
| Color | Color |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 17 fps |
| Image sensor | IMX178 1/1.8" |
| Color | Mono |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 17 fps |
| Image sensor | IMX178 1/1.8" |
| Color | Mono |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 17 fps |
| Image sensor | IMX178 1/1.8" |
| Color | Mono |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 4032 x 3036 |
| Frame rate | 21 fps |
| Image sensor | IMX226 1/1.7" |
| Color | Color |
| Data interface | USB3 |
Properties
| Number of pixels | 4032 x 3036 |
| Frame rate | 21 fps |
| Image sensor | IMX226 1/1.7" |
| Color | Color |
| Data interface | USB3 |
Properties
Show more

