Catalog (download, english)
| Number of pixels | 2048 x 1536 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 2048 x 1536 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 2048 x 1536 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 16 mm |
Properties
| Number of pixels | 2048 x 1536 |
| Frame rate | 60 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 25 mm |
Properties
| Number of pixels | 2368 x 1760 |
| Frame rate | 40 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 2368 x 1760 |
| Frame rate | 40 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 2368 x 1760 |
| Frame rate | 40 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 16 mm |
Properties
| Number of pixels | 2368 x 1760 |
| Frame rate | 40 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | 25 mm |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 30 fps |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Focal length | C-Mount |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 30 fps |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Focal length | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 30 fps |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Focal length | 12 mm |
Properties
$0/pcs.
Price Options
$0/pcs.
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 30 fps |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Focal length | 16 mm |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 30 fps |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Focal length | 25 mm |
Properties
| Number of pixels | 4096 x 3072 |
| Frame rate | 28 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | C-Mount |
Properties
| Number of pixels | 5440 x 3648 |
| Frame rate | 20 fps |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Focal length | C-Mount |
Properties
| Number of pixels | 5120 x 3840 |
| Frame rate | 20 fps |
| Shutter Type | Global Shutter |
| Focal length | C-Mount |
Properties

