Catalog (download, english)
| Number of pixels | 3968 x 3000 |
| Frame rate | 20 fps |
| Color | Mono |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Lens mount | 16 mm |
Properties
| Number of pixels | 3072 x 2048 |
| Frame rate | 42 fps |
| Color | Mono |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Lens mount | 12 mm |
Properties
| Number of pixels | 4024 x 3036 |
| Frame rate | 9 fps |
| Color | Color |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Lens mount | 8 mm |
Properties
| Number of pixels | 4024 x 3036 |
| Frame rate | 9 fps |
| Color | Mono |
| Shutter Type | Rolling Shutter |
| Lens mount | 16 mm |
Properties

