Catalog (download, english)
| Focal length | 6 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 6 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 6MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 8 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 8 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 6MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 12 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 12 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 6MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 6MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 6MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 30 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 6MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 40 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 6MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 6MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 10 - 50 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1/1.8" |
| Resolution | 6MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 6 |
| F-number | 1.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 8 |
| F-number | 1.4 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 8 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 12 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1.2" |
| Resolution | 25MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
