Catalog (download, english)
| Focal length | 12 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 12 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1.2" |
| Resolution | 25MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 20 |
| F-number | 5.6 |
| Optical format | 1" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 1.4 |
| Optical format | 1" |
| Resolution | 1MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1.2" |
| Resolution | 25MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1.2" |
| Resolution | 25MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 1.2" |
| Resolution | 25MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1.1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 75 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 1" |
| Resolution | 12MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 114 |
| F-number | 3.8 |
| Optical format | 66 mm |
| Resolution | 16K Line Scan camera |
| Lens mount | M72 |
Properties
| Focal length | 116 |
| F-number | 3.8 |
| Optical format | 66 mm |
| Resolution | 16K Line Scan camera |
| Lens mount | M72 |
Properties
| Focal length | 116 |
| F-number | 3.8 |
| Optical format | 66 mm |
| Resolution | 16K Line Scan camera |
| Lens mount | M72 |
Properties
