Catalog (download, english)
| Focal length | 116 |
| F-number | 3.8 |
| Optical format | 66 mm |
| Resolution | 16K Line Scan camera |
| Lens mount | M72 |
Properties
| Focal length | 116 |
| F-number | 3.8 |
| Optical format | 66 mm |
| Resolution | 16K Line Scan camera |
| Lens mount | M72 |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 43.2 mm |
| Resolution | 29MP |
| Lens mount | F-Mount |
Properties
| Focal length | 40 |
| F-number | 5.6 |
| Optical format | 60 mm |
| Resolution | 8K / 16K Line Scan camera |
| Lens mount | M72 |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 4 |
| Optical format | 46 mm |
| Resolution | 100MP |
| Lens mount | F-Mount |
Properties
| Focal length | 60 |
| F-number | 4 |
| Optical format | 64 mm |
| Resolution | 8K / 16K Line Scan camera |
| Lens mount | M72 |
Properties
| Focal length | 60 |
| F-number | 4 |
| Optical format | 60 mm |
| Resolution | 8K / 16K Line Scan camera |
| Lens mount | M72 |
Properties
| Focal length | 80 |
| F-number | 4 |
| Optical format | 46 mm |
| Resolution | 100MP |
| Lens mount | F-Mount |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 45 mm |
| Resolution | 29MP |
| Lens mount | F-Mount |
Properties
| Focal length | 8 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 8 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 8MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 12 |
| F-number | 2.4 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 12 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 8MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 1.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 8MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 1.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 8MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 1.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 8MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 5MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
