Catalog (download, english)
| Focal length | 50 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 8MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 12 - 36 |
| F-number | 2.8 |
| Optical format | 2/3" |
| Resolution | 1MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 12 |
| F-number | 2 |
| Optical format | 4/3" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 16 |
| F-number | 2 |
| Optical format | 4/3" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 25 |
| F-number | 2 |
| Optical format | 4/3" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 35 |
| F-number | 2 |
| Optical format | 4/3" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 50 |
| F-number | 2 |
| Optical format | 4/3" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Focal length | 85 |
| F-number | 2 |
| Optical format | 4/3" |
| Resolution | 10MP |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
