Catalog (download, english)
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 1 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 1.5 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 1.5 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 1.5 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 1.5 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 150 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 250 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 3 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 3 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 4 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 4 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 4 |
| Working distance, mm | 200 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1/2" |
| Amplification factor | 6 |
| Working distance, mm | 45 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1" |
| Amplification factor | 0.138 |
| Working distance, mm | 273 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
$0/pcs.
Price Options
$0/pcs.
| Optical format | 1.1" |
| Amplification factor | 0.153 |
| Working distance, mm | 273 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 1" |
| Amplification factor | 0.166 |
| Working distance, mm | 238 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
$0/pcs.
Price Options
$0/pcs.
| Optical format | 1" |
| Amplification factor | 0.184 |
| Working distance, mm | 208 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
$0/pcs.
Price Options
$0/pcs.
| Optical format | 1.1" |
| Amplification factor | 0.184 |
| Working distance, mm | 238 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
