Catalog (download, english)
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.317 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.438 |
| Working distance, mm | 73 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.5 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.3 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.3 |
| Working distance, mm | 180 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.4 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.1 |
| Working distance, mm | 290 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.18 |
| Working distance, mm | 150 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.188 |
| Working distance, mm | 167 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.2 |
| Working distance, mm | 140 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.2 |
| Working distance, mm | 300 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.22 |
| Working distance, mm | 235 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.27 |
| Working distance, mm | 120 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.3 |
| Working distance, mm | 140 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.45 |
| Working distance, mm | 135 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.45 |
| Working distance, mm | 135 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.5 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.5 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.5 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.5 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
