Catalog (download, english)
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.6 |
| Working distance, mm | 150 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.6 |
| Working distance, mm | 450 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.7 |
| Working distance, mm | 145 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.7 |
| Working distance, mm | 145 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.8 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.8 |
| Working distance, mm | 130 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.8 |
| Working distance, mm | 130 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.8 |
| Working distance, mm | 180 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.8 |
| Working distance, mm | 250 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.8 |
| Working distance, mm | 250 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 0.8 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 1 |
| Working distance, mm | 108 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 1 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 1 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 1 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 1 |
| Working distance, mm | 300 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 1 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 1 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 10 |
| Working distance, mm | 108 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 1.5 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
