Catalog (download, english)
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 1.5 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 2 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 3 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 4 |
| Working distance, mm | 108 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 4 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 4 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 4 |
| Working distance, mm | 110 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 4 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 4 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 6 |
| Working distance, mm | 108 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 6 |
| Working distance, mm | 65 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 8 |
| Working distance, mm | 108 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 8 |
| Working distance, mm | 108 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
| Optical format | 2/3" |
| Amplification factor | 8 |
| Working distance, mm | 63 |
| Lens mount | C-Mount |
Properties
