Catalog (download, english)
| Category | Data |
| Type | Camera Link (MDR to MDR) |
| Description | M2M, Straight |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link (MDR to MDR) |
| Description | M2M, Straight |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link (MDR to MDR) |
| Description | M2M, Straight |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to MDR, cable |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to MDR, Full cable |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to MDR, Base cable |
| Length | 8 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to MDR, Full cable |
| Length | 8 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | CameraLink (MDR to SDR) |
| Description | S2M, Straight |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | CameraLink (MDR to SDR) |
| Description | S2M, Straight |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | CameraLink (MDR to SDR) |
| Description | S2M, Straight |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to SDR, Base cable |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to SDR, Full cable |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to SDR, Base cable |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to SDR, Full cable |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to SDR, Base cable |
| Length | 20 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to SDR, Full cable |
| Length | 20 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to SDR, Base cable |
| Length | 8 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | Camera Link AOC Fiber |
| Description | SDR to SDR, Full cable |
| Length | 8 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | CameraLink (SDR to SDR) |
| Description | S2S, Straight |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | CameraLink (SDR to SDR) |
| Description | S2S, Straight |
| Length | 5 m |
Properties
