Catalog (download, english)
| Category | Data |
| Type | CameraLink (SDR to SDR) |
| Description | S2S, Straight |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | CameraLink (SDR to SDR) |
| Description | S2S, Straight |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | CameraLink (SDR to SDR) |
| Description | S2S, Straight |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | CameraLink (SDR to SDR) |
| Description | S2S, Straight |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 30 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 1 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 30 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 3 m |
Properties
