Catalog (download, english)
| Category | Data |
| Type | GigE |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 60 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45 |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45, Right Angle (Down) |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45, Right Angle (Down) |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45, Right Angle (Down) |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45, Right Angle (Down) |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45, Right Angle (Down) |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | GigE flexible |
| Description | CAT.5E, SFTP, 2 x RJ45, Right Angle (Down) |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | CML Frame Grabber I/O Trigger |
| Description | I/O Trigger Cable,DB9 to open |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | CML Frame Grabber I/O Trigger |
| Description | I/O Trigger Cable,DB9 to open |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | CML Frame Grabber I/O Trigger |
| Description | I/O Trigger Cable,DB9 to open |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 12-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 12pin High Flexible, HR10A-10P-12S to Open |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 12-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 12pin High Flexible, HR10A-10P-12S to Open |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 12-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 12pin High Flexible, HR10A-10P-12S to Open |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 12-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 12pin High Flexible, HR10A-10P-12S to Open |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 12-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 12pin, HR10A-10P-12S to Open |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 12-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 12pin, HR10A-10P-12S to Open |
| Length | 20 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 12-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 12pin, HR10A-10P-12S to Open |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 12-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 12pin, HR10A-10P-12S to Open |
| Length | 5 m |
Properties
