Catalog (download, english)
| Category | Power I/O |
| Type | 12-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 12pin, HR10A-10P-12S to Open |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 30 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO super flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO super flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO super flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO super flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO super flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 1 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 30 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, HR10A-7P-6S to Open, 60m |
| Length | 60 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, HR10A-7P-6S to Open |
| Length | 7 m |
Properties
