Catalog (download, english)
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, Right Angle HR10A-7P-6S (left) to Open |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, Right Angle HR10A-7P-6S (left) to Open |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO flexible |
| Description | Hirose 6pin Flexible, Right Angle HR10A-7P-6S (left) to Open |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, Right Angle HR10A-7P-6S (left) to Open |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, Right Angle HR10A-7P-6S (left) to Open |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | 6-Pin Power/IO |
| Description | Hirose 6pin, Right Angle HR10A-7P-6S (left) to Open |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Power I/O |
| Type | CML Frame Grabber I/O Trigger |
| Description | I/O cable,TJC8 9pin |
| Length | 0.6 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 flexible |
| Description | Flexible USB3.0 EMC Cable, Micro BM to A male |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 flexible |
| Description | Flexible USB3.0 Cable, Micro BM to A male |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 super flexible |
| Description | USB3.0 AOC Optical Fiber, USB3.0 to Micro BM |
| Length | 10 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 super flexible |
| Description | USB3.0 AOC Optical Fiber, USB3.0 to Micro BM |
| Length | 15 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 super flexible |
| Description | USB3.0 AOC Optical Fiber, USB3.0 to Micro BM |
| Length | 20 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 super flexible |
| Description | USB3.0 AOC Optical Fiber, USB3.0 to Micro BM |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 super flexible |
| Description | USB3.0 AOC Optical Fiber, USB3.0 to Micro BM |
| Length | 5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 super flexible |
| Description | USB3.0 AOC Optical Fiber, USB3.0 to Micro BM |
| Length | 7 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 |
| Description | USB3.0 Cable, Micro BM to A male |
| Length | 0.5 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 |
| Description | USB3.0 Cable, Micro BM to A male |
| Length | 1 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 |
| Description | USB3.0 Cable, Micro BM to A male |
| Length | 2 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 |
| Description | USB3.0 Cable, Micro BM to A male |
| Length | 3 m |
Properties
| Category | Data |
| Type | USB3.0 |
| Description | Elbow USB3.0 Cable, Micro BM(down) to A male |
| Length | 0.5 m |
Properties
